Partneři

Vítáme strategické partnery

Asociace malých a středních podniků a Yourchance. Nebo třeba vybrané základní školy. Nejen ti nám otevřeli své přístavy, abychom s dětmi ve světě financí, osobnostního rozvoje a podnikavosti dosáhli vzdálenějších cílů.

Proč jsou s námi na jedné lodi?

Naši partneři se pohybují ve stejných vodách jako my. Proto si dobře uvědomují, že Cashflow klub ne jen pro mládež nebo Plavba finančním světem nejsou pouze zábavnými aktivitami pro volný čas – vidí i její dlouhodobý přínos jak pro naše dětské a mladistvé pasažéry, tak pro širší společnost.

V době, kdy české domácnosti na jedné straně bohatnou a na druhé straně roste jejich zadlužení, jsme přišli s aktivitami, které mají za cíl prohloubit finanční vnímání se vším, co k němu patří:

Poznat finanční produkty se všemi jejich přednostmi i riziky, pěstovat si správné návyky v hospodaření s penězi, porozumět ekonomickým zákonitostem a souvislostem trhu, naučit se logice finančního světa a rozvíjet svého podnikavého, či dokonce podnikatelského ducha.

Naši partneři spolu s námi věří, že pro děti a teenagery mohou být tyto aktivity klíčovými okamžiky v životě. Možná právě u nás začnou o penězích přemýšlet způsobem, který jim jednou umožní odolat nevýhodné půjčce, investovat peníze správným směrem, zavčasu si zajistit podmínky pro pasivní příjem a to i v podobě svého vlastního podnikání…

A možná právě u nás v sobě objeví talent pro budoucí profesní uplatnění a pro své podnikavé Já. Také o to tu totiž usilujeme: O probuzení touhy po osobnostním rozvoji, ať už jde o poznávání sebe sama a zvyšování sebevědomí, nebo o tříbení úspěšné komunikace, prezentačních dovedností či fungování v kolektivu.

Máte zájem nalodit se také?

Prostřednictvím jakého kanálu Vás můžeme kontaktovat?
e-mailtelefonemFB/messengerLinkedIn

Prohlašuji, že výše uvedené údaje jsou pravdivé a dávám dobrovolně na dobu neurčitou svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, tj. mého jména, příjmení, e-mailu, telefonního čísla a FB, messengeru/LinkedInu a následného kontaktování primárně za účelem partnerství. Osobní údaje nebudou bez mého předchozího souhlasu předány třetím osobám. Ochrana osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Mám právo daný souhlas písemně zrušit. STARUPING jakožto správce osobních údajů učinil před zahájením zpracování osobních údajů oznámení k Úřadu pro ochranu osobních údajů o tom, že hodlá zpracovávat osobní údaje, a je zaregistrován pod ev. č. 00064254.

Kontakty                              Copyright © 2015-2018, Staruping.cz                        Partneři a Dárci

                                                                     IČO: 04688155    Sídlo: Přecechtělova 2427/39, Praha                                                           Speciální Dík