Jsme sehraná posádka

                                      Známe se tak dlouho, že vzpomínky na první vzájemná seznámení v našem týmu máme v přímořské mlze.                                                                                                                              Dokážeme se však shodnout i na tom, že jsme se setkali díky Cashflow – hře,                                                                     které teď sami učíme ostatní. Kdo ví, třeba tím pomůžeme dalším seznámením osudovým tak, jako byla ta naše.

Zdeňka – kapitánka naší lodi

 

Jako projektová koordinátorka CRM společnosti MAKRO pomáhá podnikatelům v nákupním rozhodování a rozvíjí s nimi dlouhodobé vztahy.                                            Ještě radši však pracuje s dětmi, s teenagery a s těmi, kteří je mají na starosti: pod záštitou České spořitelny – Nadace České Spořitelny – jezdila po školách s deskovkou Finanční svoboda a provázela žáky a studenty finančním světem. Doposud tak vytrénovala na 99 základních a středních školách více než 2 475 žáků a studentů.

Lukáš

 

Jeho cesta k lektorství osobnostního růstu (kterému se věnuje už od roku 2001) začala nečekaně trenérstvím sebeobrany a pokračovala přes prevenci konfliktů a krizovou komunikaci pro ženy, policisty i vojáky. Nyní svůj čas věnuje školám, konferenci Rise and Shine (workshopy, koučink) a individuálním klientům (koučink a konzultace). Rád podporuje ostatní v tom, jak žít a být šťastným člověkem už teď a ne „až…“. Celkem už spolupracoval s více než 2250 účastníky.

Milada

 

Věnuje se odpadu – a to doslova. Její starostí je totiž zvyšování efektivity při snižování a likvidaci odpadu využíváním moderních technologií. Ve svém volném čase jezdí na dětské tábory a podílí se na organizaci barcampů – vzdělávacích konferencí pro mladé.

 

MÁME SKVĚLÉ LODIVODY 2018

Možná v tom někoho sem tam vykoupou. Ale nikoho v tom nenechají plavat.

Zdeni Julie Kec

Lukáš

Metodika

Právě kombinace znalostí a zkušeností Zdeni a Lukáše vytváří unikátní metodiku založenou na základech finanční gramotnosti a osobnostního rozvoje. Jejich nadšení pro práci se školou povinnými jsou pak zárukou toho, že žádná volnočasová aktivita STARUPINGu nebude žádná pruda.

GDPR                     Copyright © 2015-2018, Staruping.cz                          Partneři a Dárci