Cashflow klub ne jen pro mládež

Jaký máte přístup k penězům?

Kudy a kam odplouvají peníze z Vašeho rozpočtu? Kolik jich měsíčně utopíte zbytečně? A kolik jich měsíčně můžete mít přistaveno navíc? V kolika letech máte v plánu jít do důchodu? V našem Cashflow klubu je vítán doslova každý, kdo uvítá nový pohled na správu rodinných financí. Nejen děti a teenageři, ale také jejich rodiče či učitelé, kteří se touto oblastí zabývají v zájmu své pedagogické praxe. Zapojit děti nebo studenty do rozhodování o rodinném či školním rozpočtu je pro obě strany nenahraditelnou zkušeností. Naším cílem není nikoho poučovat. Naopak, vše probíhá zábavnou formou, při diskusních setkáních nad plánem originální deskové hry Cashflow Ta je speciálně vymyšlena tak, aby hráče obohacovala o nové návyky hospodaření – o návyky bohatých lidí, díky nimž je snazší začít sám bohatnout.

Zahrajete si spolu námi?

Nově od 16:30-19:00 na Nových Butovicích. Většinou nás zastihnete ve středu 😉

Na akci pořizujeme společné fotografie, či/a videa. Nutno předem říci, že na fotce, či videu nechcete být. 

Cena: jen kavárně Cafedu za projedené jídlo a propité pití 😉 Z naší strany je to CSR aktivita, aneb Company Social Responsibility, Společensky odpovědná firma 😀

Rádi přijmeme pozvání na firemní nebo třeba větší rodinnou akci. Cena je individuální dle počtu a znalostí účastníků.

Duben 2019 😉 Časově 16:30-19:00.
st 24.4.st 15.5.29.5.

Beru na vědomí, že v průběhu akce mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální materiály mé osoby. V případě nesouhlasu, je nutné nahlásit dopředu, že si nepřejete být foceni a nahráváni na video. Dané materiály mohou být použity na propagaci našich akcí, k marketingovým účelům.

GDPR                     Copyright © 2015-2018, Staruping.cz                          Partneři a Dárci